Геоінформ України дякує партнерам за відновлення після обстрілу
ДНВП «Геоінформ України» висловлює щиру подяку міжнародним партнерам, які допомогли відновити будівлю, пошкоджену масованим обстрілом.
Унаслідок ворожої атаки значних пошкоджень зазнали адміністративні будівлі та низка об’єктів підприємств, що належать до сфери управління Державної служби геології та надр України, зокрема будівля ДНВП «Геоінформ України». Заміна вікон стала критично важливою для відновлення безпечних умов роботи працівників підприємства.
Завдяки віконній програмі, що реалізує американська організація Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation (HGBF), вдалося оперативно провести необхідні відновлювальні роботи. В результаті, в будівлі ДНВП «Геоінформ України» було замінено 70 віконних конструкцій загальною площею 159,8160 м².
«Ми щиро вдячні GEM та HGBF за їхню підтримку, небайдужість та готовність допомагати Україні у час, коли кожен внесок у відновлення має велике значення. Разом ми зміцнюємо українську стійкість!», – йдеться в повідомленні.
