Про проект

Незалежне Інформаційне агентство NADRA.INFO шукає відповіді на запитання “Хто і Як користується українськими надрами?”

NADRA.INFO є офіційним субʼєктом інформаційної діяльності:

Свідоцтво про державну реєстрацію №899-721Р від 26.09.2022

NADRA.INFO є зареєстрованим брендом (Свідоцтво на торговельну марку №314939 від 23.02.2022).

– Якщо Ви надрокористувач і хочете розповісти нашим читачам і світові про себе, результати діяльності чи амбітні плани – пишіть нам.

  • Особисті досьє ми збираємо на пошту [email protected]
  • Дані про бізнес для каталогу надсилайте на [email protected]

– Якщо Ви надрокористувач і шукаєте захисту, бо потерпаєте від несправедливості з боку державних посадовців чи непорядних конкурентів – пишіть нам*.

– Якщо Ви надрокористувач і маєте гарячу вакансію – пишіть нам. Можливо, серед наших читачів знайдеться той, кого Ви шукаєте.

– Якщо Вам стало відомо про незаконне користування надрами, яке завдає збитків довкіллю, громаді або державі – пишіть нам*.

– Якщо Ви маєте важливу інформацію про героїв наших публікацій, приватні компанії чи державні структури, які видобувають, переробляють корисні копалини чи наглядають за надрокористуванням – пишіть нам*.

– Якщо Ви в команді загальнонаціонального чи локального медіа, або блогер і хочете поділитися своїми історіями про надра або написати їх спільно – пишіть нам*.

Наші загальні електронні адреси: [email protected], [email protected]. Наші телефони: +38 063 051 05 46 (+ WhatsApp, Telegram, Viber), +38 097 319 24 15 (резервний).

Якщо Вам подобається те, що ми робимо, і Ви хочете підтримати наше медіа гривнею, зробіть це за реквізитами:

ТОВ “Інформаційне агентство “Надра.Інфо”, ЄДРПОУ: 43438003. Рахунок: UA183052990000026007006214238. Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога.

Матеріали в рубриках/з позначками Новини компаній, Компанії та ринки, Думка експерта, Порада експерта можуть публікуватися на правах реклами.

В розділі Надра інших ми передруковуємо деякі публікації інших медіа. Відтак редакція може не поділяти думок авторів і не здійснює додаткову перевірку викладеного, покладаючи відповідальність за достовірність на першоджерела.

В розділах Говорять компанії і Говорять асоціації деякі публікації/новини/прес-релізи компаній-надрокористувачів та асоціацій у сфері надрокористування можуть відтворюватися дослівно. В разі передруку редакція не здійснює додаткову перевірку викладеного, покладаючи відповідальність за достовірність на першоджерела.

 

*Редакція може не поділяти думки авторів блогів