M&A компанії УНГК для MND супроводила CMS Ukraine

M&A компанії УНГК для MND супроводила CMS Ukraine
Керуючий партнер і керівник практики енергетики та зміни клімату CMS Україна Віталій Радченко. Джерело зображення: https://www.facebook.com/vtrdr

Юридична фірма CMS повідомляє, що виступила юридичним радником ТОВ «Горизонти» (група MND) під час придбання ТОВ «Українська незалежна геологічна компанія» — підприємства у сфері видобутку нафти й газу, що здійснює діяльність у західному регіоні України.

Група MND активно розвиває діяльність з пошуку та видобування в Україні з 2014 року, приділяючи основну увагу природному газу.

Як зазначається, CMS консультувала «Горизонти» з питань корпоративного та регуляторного структурування придбання. Команда CMS підготувала та узгодила трансакційні документи, координувала процес закриття угоди, забезпечила отримання необхідного дозволу Антимонопольного комітету України, а також супроводжувала щодо окремих питань після закриття угоди.

«Ми були раді супроводжувати «Горизонти» у зв’язку з цією угодою. Під час війни подібні угоди у нафтогазовому секторі України є надзвичайно рідкісними та унікальними — насамперед через те, що Україна сприймається західними інвесторами крізь призму поточних воєнних ризиків. Водночас ми раді бачити, що європейська енергетична група MND впевнена не лише в українському ринку, але й у перемозі України у війні з росією. MND не лише інвестує та створює в Україні робочі місця, але й сприяє підвищенню енергонезалежності нашої країни. Сподіваємося, що приклад готовності MND інвестувати в Україну стане важливим і знаковим сигналом для інших європейських та світових енергетичних інвесторів», – прокоментував Віталій Радченко, керуючий партнер і керівник практики енергетики та зміни клімату CMS Україна.

До складу команди CMS під керівництвом Віталія Радченка увійшли Марина Ільчук і Максим Жураковський (енергетична практика), Мар’яна Саєнко, Артем Сінельніков, Марта Черничка та Дарія Єрохіна (корпоративна практика), а також Ольга Бєлякова, Микола Гелетій та Олександр Ситник (комерційна практика).

На правах реклами

КУПУЙ СПЕЦДОЗВОЛИ НА КОРИСТУВАННЯ НАДРАМИ ТУТ

Довідково: 

Власниками компанії «Горизонти» є засновник групи «Західнадрасервіс» Зіновій Козицький та засновник групи MND, громадянин Чехії Карел Комарек (резидент Швейцарії). Бенефіціари мають частки у компанії 20% та 80% відповідно (YouControl).

За даними Держгеонадр, компанія володіє наскрізним спеціальним дозволом № 4708, наданим в 2015 р. на користування Південнозалужанською нафтогазоконденсатною площею (Дрогобицький та Самбірський р-ни Львівської обл., до 2035 р.). Згідно з Програмою робіт, затвердженою в 2019 р., початок промислової розробки родовища було заплановано на ІІІ кв. 2026 р.