НАК Надра України: Державі сплачено близько 100 млн грн
НАК «Надра України» повідомляє, що впродовж першого кварталу 2026 року сплачено в дохід держави майже 100 млн грн. Це втричі більше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Чистий фінансовий результат отриманий у 1 кварталі поточного року склав 42,6 млн грн.
«Зростання відрахувань до бюджету – це результат системної трансформації Компанії. Ми послідовно підвищуємо ефективність роботи, чим формуємо основу для подальшого зростання та робимо свій внесок в обороноздатність, зміцнюємо стійкість країни. Наше завдання – розвиток мінерально-сировинної бази країни та подальша ефективна підтримка розробки діючих родовищ з метою підвищення продуктивності видобутку корисних копалин», – повідомив Голова правління НАК «Надра України» Віктор Новіков.
ПрАТ «НАК «Надра України» повідомляє, що демонструє стабільне зростання фінансових показників, ефективне управління ресурсами та вагомий внесок у наповнення державного бюджету, підтверджуючи свою стратегічну роль у розвитку галузі й економіки нашої держави. Незважаючи на складні умови воєнного часу, Компанія зберігає оптимізм і продовжує працювати над реалізацією визначених пріоритетів.
Серед ключових напрямів – ефективне управління підпорядкованими підприємствами, зміцнення ресурсного потенціалу країни та масштабування успішних практик. Це сприятиме сталому розвитку Компанії та галузі в цілому, а також зростанню обсягів платежів до держбюджетів усіх рівнів.
Читайте також НАК Надра України: Прибуток у 2025 р. удвічі перевищує сукупний результат за десять років
