АРМА шукає управителя для Овруцького щебеневого заводу

АРМА шукає управителя для Овруцького щебеневого заводу
Джерело фото: https://arma.gov.ua/

Новини АРМА

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) оголосило конкурсний відбір управителя для активів Овруцького щебеневого заводу, який знаходиться в Житомирській області. Повідомляють в АРМА.

Потенційним учасникам конкурсу запропоновано управління корпоративними правами та майном підприємства, а саме: спецтехнікою та вантажними автомобілями, виробничими конвеєрами, цехами, складами, свердловинами, залізничною під’їзною дорогою, офісними приміщеннями, багатоповерховими житловими будинками, будівлею дитсадка та закладу відпочинку тощо.

Власником арештованого активу є білоруський орган місцевого самоврядування.

За даними слідства, посадові особи підприємства шляхом обману зменшили свій грошовий статутний капітал, штучно створивши борг із виплати зарплати. Власники щебеневого заводу – міськрада білоруського міста із січня 2022 року не виплачувала зарплату, заборгувавши 100 працівникам 4 млн грн.

За інформацією правоохоронного органу, вартість арештованого майна становить понад 30 млн грн.

Прийом документів триває до 16:00 7 червня 2023 року.

За даними YouControl, Овруцький щебеневий завод володіє дійсним спецдозволом на користування надрами №658, наданим з метою видобування граніту родовища Камʼяна Гірка, наданим в 1996 р.. Запаси родовища (A+B+C1) станом на 1987 р. – 20,2 млн куб. м граніту. Видобуток в 1996-2021 рр.. – близько 7 млн куб. м (дані Публічного аудиту надрокористування). Граніт родовища придатний для виробництва щебеню будівельного та каменю бутового.