Сергій Корецький: Укрнафта бурить або вже запускає в роботу сім свердловин, ще дві – в процесі підготовки

Сергій Корецький: Укрнафта бурить або вже запускає в роботу сім свердловин, ще дві – в процесі підготовки
Фото: https://www.facebook.com/sergii.koretskyi.page

Новини компаній

Укрнафта рухається відповідно до встановлених планів: бурить свердловини та залучає міжнародних партнерів. Про це повідомив директор ПАТ “Укрнафта” Сергій Корецький на полях VII Київської нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ. 

“Уже буряться або запускаються в роботу 7 свердловин. Ще дві в процесі підготовки. Тобто, як і обіцяли, 9 нових нафтових свердловин у 2023 році, і ще більш амбітні плани на 2024”, – зазначив Сергій Корецький. 

Представники Укрнафти відвідали міжнародні професійні заходи видобувної галузі. Вже підписано договори про нерозголошення інформації з канадськими та американськими компаніями, яким цікаво працювати на українських родовищах. 

“США та Канада – це, фактично, колиска нафтовидобутку. Нам потрібен міжнародний досвід, і ми працюємо, щоб його залучити”, – підкреслив очільник Укрнафти. 

За його словами, Укрнафта підтримувала, підтримує і буде підтримувати професійні заходи. Так само компанія підтримує освітні та наукові конференції в галузі. 

“Оскільки існує проблема нестачі професійних кадрів, найбільша видобувна компанія має вдосконалювати освіту, залучати молодь, допомагати розвивати професійне середовище”, – пояснює Сергій Корецький.

Нагадаємо, раніше у жовтні, на полях восьмої міжнародної науково-практичної конференції Державної комісії України по запасах корисних копалин (ДКЗ) “Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування” спеціалісти Укрнафти поділилися досвідом проведення повторної геолого-економічної оцінки родовищ нафти і газу, яких, починаючи з 2000 року, компанія провела понад 70. А в. о. начальника управління підрахунку запасів Укрнафти Ірина Федів пояснила, як саме компанія обирає проєкти, що потрібно розвивати надалі і які основні геологічні показники та передумови можуть стати причиною для повторної оцінки родовищ.