У 2023 році АрселорМіттал Кривий Ріг сплатив 4,1 млрд грн податків до бюджету

У 2023 році АрселорМіттал Кривий Ріг сплатив 4,1 млрд грн податків до бюджету
Фото: АМКР

Прес-реліз

У 2023 році податкові платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» до бюджетів усіх рівнів склали 4,1 млрд грн податків і зборів. Із них 243 млн грн надійшли до державного бюджету та 2,2 млрд грн – до місцевих бюджетів. Також підприємство перерахувало майже 751 млн грн єдиного соціального внеску та 856 млн грн податку на додану вартість при імпорті сировини та матеріалів. Повідомляє прес-служба компанії*.

В структурі податків та зборів 2023 року найбільшою є сума сплаченого земельного податку. Так, у розпорядження місцевої громади Кривого Рогу від підприємства надійшло більш ніж 1,4 млрд грн земельного податку, що на 280 млн грн більше у порівнянні з 2022 роком. Цей податок став головним компонентом збільшення платежів до місцевих бюджетів.

Павло Задорожний, в.о. фінансового директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», зазначив:

“- Наш комбінат гідно пройшов непростий воєнний рік, підставивши плече підтримки рідному місту та Україні. Незважаючи на атаки російського агресора проти енергетичної інфраструктури, підрив дамби Каховської ГЕС та спричинену цим призупинку у виробництві сталі, неповне завантаження виробничих потужностей – ми вистояли, зберегли багатотисячний колектив, уникли скорочень, регулярно сплачували заробітну плату й податки.

 

У 2023 році ми продовжували заходи щодо стабілізації фінансового стану підприємства після безпрецедентних збитків 2022 року, спричинених війною та руйнуванням логістики внаслідок блокади чорноморських портів. Попри це, наше підприємство забезпечило близько чверті усіх податкових надходжень до міського бюджету Кривого Рогу. У 2024 році плануємо збільшувати обсяги виробництва, що також дозволить збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів для підтримки нашої країни на шляху до Перемоги”.

Довідка:

За 18 років роботи компанії АрселорМіттал в Україні підприємство сплатило 103,2 млрд грн податків і зборів, у тому числі 23,5 млрд грн – податок на прибуток, майже 23,9 млрд грн – податки на фонд оплати праці, 3 млрд грн – екологічний податок, 7,8 млрд грн – плата за землю, 5,7 млрд грн – рентна плата, 2,1 млрд грн – податок на репатріацію, а також 36,8 млрд грн – ПДВ на імпорт і 0,4 млрд грн – інші податки і збори.

 

*В розділах  Надра інших , Говорять компанії , Говорять асоціації деякі публікації/новини/прес-релізи компаній-надрокористувачів, асоціацій у сфері надрокористування та інших медіа можуть відтворюватися дослівно. В разі передруку редакція не здійснює додаткову перевірку викладеного, покладаючись на першоджерела.

На правах реклами

КУПУЙ СПЕЦДОЗВОЛИ НА КОРИСТУВАННЯ НАДРАМИ ТУТ