Анулюють два спецдозволи на родовище піску в Одеській області

Анулюють два спецдозволи на родовище піску в Одеській області
Зображення асоціативне

В березні-червні 2024 р. суди ухвалили рішення про анулювання двох спецдозволів компанії ТДВ «Пересувна механізована колона №98» на видобування піску в Одеській області поблизу кордону з Румунією. Повідомляє NADRA.INFO із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

01.03.2024 Одеський окружний адміністративний суд (ООАС) ухвалив рішення анулювати спеціальний дозвіл №2096 на видобування піску родовища Приморське, Ділянка №3. 24.06.2023 це рішення ООАС постановив залишити без змін Пʼятий апеляційний адміністративний суд (ПААС). Постанова апеляційного суду ще може бути оскаржена, однак набрала законної сили з дати її прийняття.

22.03.2024 ООАС вирішив анулювати спеціальний дозвіл №5863 на видобування піску родовища Приморське, Ділянка №2. Надрокористувач це рішення оскаржив, справа на розгляді в ПААС.

Обидві ділянки надр знаходяться на півдні Одеської області між селом Приморське і містом Вилкове.

Анулювати спецдозволи в Держгеонадрах вирішили на тлі не усунення компанією порушень законодавства у сфері надрокористування (детальніше читайте за посиланнями на судові рішення, згадані вище).

ТДВ «Пересувна механізована колона №98» засновано в 1997 р.. Статутний капітал 832 269,50 грн. Власник і керівник – Віталій Агаларов (YouControl).

 

Раніше ми писали, що суд відмовився анулювати дозвіл компанії з групи Віталія Кропачова. Зберегти право користування надрами також вдалося компанії Рудомайн.