Стрийнафтогаз приєднався до Асоціації газовидобувних компаній України

Стрийнафтогаз приєднався до Асоціації газовидобувних компаній України
Директор та засновник ТОВ «Стрийнафтогаз» Петро Гринів (ліворуч) і виконавчий директор АГКУ Артем Петренко. Джерело фото: https://agpu.org.ua/

Компанія «Стрийнафтогаз» долучилася до Асоціації газовидобувних компаній України. Офіційне членство було затверджено на Загальних зборах членів АГКУ. Повідомляють в Асоціації.

Стрийнафтогаз веде свою діяльність в Карпатському нафтогазоносному регіоні України. Основними видами діяльності компанії є пошук, розвідка та геологічне вивчення вуглеводневих ділянок, розробка надр та видобуток корисних копалин, буріння нових свердловин, будівництво та експлуатація установок по підготовці газу, реалізація видобутої продукції, капітальний ремонтом свердловин.

Стрийнафтогаз розробляє дві площі на Львівщині: Добрівлянську та Черницьку.

«Ми добре знайомі із діяльністю Асоціації та раді приєднатися до найбільшого об’єднання газовидобувників. Спільно будемо працювати задля збільшення видобутку природного газу, адже стратегічна мета держави й газовидобувних компаній єдина — енергонезалежна Україна», — сказав Петро Гринів, директор та засновник ТОВ «Стрийнафтогаз».

Асоціація об’єднує провідні незалежні газовидобувні підприємства України. Наша мета впродовж усіх років була та є незмінною – сприяти зміцненню енергетичної та економічної безпеки України, налагодженню співпраці держави і бізнесу, збільшенню видобутку природного газу та залученню інвестицій в індустрію.

«Більше року наша країна перебуває в стані повномасштабної війни. Попри всі складнощі, галузь працює: кожен кубометр газу, видобутий в Україні, зміцнює нашу енергобезпеку, а сплачені податки допомагають економіці та армії. В такий складний час важливо об’єднувати зусилля та спільно розвивати галузь. Ми радо вітаємо нову компанію, яка стала повноправним членом АГКУ», — наголосив Артем Петренко, виконавчий директор Асоціації.