Родина Балоги таки зайшла на родовище андезиту

Родина Балоги таки зайшла на родовище андезиту
Зображення асоціативне

Павло Балога встановив контроль над компанією ТОВ «Андезит М», яка з аукціону Держгеонадр купила спецдозвіл на видобування андезито-дациту Південної ділянки Зборівського родовища (Закарпатська обл.). Також частка у капіталі товариства перейшла у власність Оксани Балоги.

Повідомляє NADRA.INFO із посиланням на дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

За даними YouControl, Павло Балога є сином, а Оксана Балога – дружиною народного депутата України 4, 7-9 скликань Віктора Балоги. А контроль над компанією Андезит М родина із партнерами встановила у травні-червні 2024 р.. Разом із Павлом та Оксаною Балогами частками в ТОВ «Андезит М» станом на червень 2024 р. володіють Оксана Лилик, Ірина Ланьо, Руслана Годя, Надія Федів. Керівник компанії – Іван Пацкань.

Нагадаємо, дозвіл на Південну ділянку Зборівського родовища андезиту Держгеонадра розіграли 27.02.2024. Перемогло ТОВ «Андезит М», яке тоді належало Владиславу Вітвінову, зі ставкою 18 200 000 грн. Компанія Павла Балоги ТОВ «Русинія» запропонувала за лот на 100 000 грн менше. Інших учасників аукціону не було. Переглянути торги можна тут.

 

Південна ділянка Зборівського родовища андезито-дацитів врахована Державним балансом запасів корисних копалин України «Камінь будівельний». Загальна кількість запасів корисної копалини станом на 01.01.2023 р. за класами та категоріями складає: балансові запаси в межах кар’єру: (код класу 121) C1 – 9 778,23 тис. м3; умовно-балансові запаси в межах 300 метрової санітарно-захисної зони (буро-вибухова зона) ЛЕП «МИР»: (код класу 222) C2 – 7 647,7 тис. м3. Родовище не розроблялося і знаходиться на обліку Державної служби геології та надр України.

 

Андезито-дацити Південної ділянки Зборівського родовища відповідають ДСТУ Б В.2.7-75-98 «Щебінь та гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та робіт. Технічні умови» та ДСТУ Б В.2.7-241:2010 «Камінь бутовий. Технічні умови» (джерело).