Суха Балка в червні ввела в експлуатацію два блоки із запасами 157 тис. т (GMK Center)

Суха Балка в червні ввела в експлуатацію два блоки із запасами 157 тис. т (GMK Center)
Джерело фото: https://sukhabalka.com/

З початку року на руднику введено в експлуатацію 7 нових блоків із загальними запасами 805 тис. т рудної сировини, пише GMK Center*.

Рудник «Суха Балка», що входить в групу DCH (Олександра Ярославського – прим. NADRA.INFO), у червні поточного року ввів в експлуатацію два нових блоки із загальними запасами 157 тис. т рудної сировини. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

На шахті ім. Фрунзе підготували блок 45-51 покладу «Дружба» го­ризонту -1210 м. Руда покладу «Дружба» відзначається дуже високими якісними характе­ристиками. Запаси сировини в новому блоці становлять 30 тис. т, вибрати їх планується протягом трьох місяців. При проходці гірничих ви­робок застосовувалась само­хідна техніка.

На шахті «Ювілейна» ввели в експлуатацію блок 36-40, розташований на першому підповерсі покладу «Гніздо 1-2» горизонту -1420 м, із за­пасами руди 127 тис. т. Новий блок забезпечить стабільну роботу шахти «Ювілейна» та виконання плану протягом 4-5 місяців.

Загалом з початку року на руднику введено в експлуатацію 7 нових блоків із загальними запасами 805 тис. т.

Як повідомляв GMK Center, «Суха Балка» за підсумками 2023 року видобула майже 931 тис. т товарної залізної руди. Протягом минулого року підприємство працювало в режимі максимального заощадження ресурсів. Зокрема, на промислових майданчиках власноруч відновлювали устаткування, продовжили реалізацію програми з модернізації обладнання.

У 2024 році підприємство планує збільшити видобуток товарної залізної руди на 20% у порівнянні з 2023 роком – до 1,134 млн т.

Рудник «Суха Балка» спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом і має потужність близько 3,1 млн т на рік, до його складу входять шахти «Ювілейна» та ім. Фрунзе.

 

*В розділах  Надра інших , Говорять компанії , Говорять асоціації деякі публікації / новини / прес-релізи компаній-надрокористувачів, асоціацій у сфері надрокористування та інших медіа можуть відтворюватися дослівно. В разі передруку редакція не здійснює додаткову перевірку викладеного, покладаючись на першоджерела.