Держгеонадра оголосили девʼять вакансій і запрошують студентів на практику

Державна служба геології та надр України запрошує до команди геологів, юристів, економістів, аналітиків та ІТ-фахівців.
«Ми продовжуємо розбудовувати колектив і шукаємо геологів, економістів, юристів, представників інших спеціальностей працювати в штаті Державної служби геології та надр України та на підпорядкованих геологічних підприємствах.
Запрошуємо пройти стажування молодих і вмотивованих спеціалістів з числа молоді (особи до 35 років) для ознайомлення зі специфікою діяльності Державної геологічної служби та набуття ними практичного досвіду роботи на державній службі чи на геологічних підприємствах з можливістю подальшого працевлаштування», – йдеться в оголошенні.
Стратегічними завданнями для геологів у Службі буде реалізація державних пріоритетів розвитку вітчизняної мінерально-сировинної бази та співпраця з європейськими колегами з пошуку нових родовищ стратегічної сировини й оцифрування геологічних даних: «Ми потребуємо амбітних професійних людей, що мають навички роботи з базами даних і ГІС-технологіями, а знання англійської мови дасть додаткові переваги у вивченні досвіду інших країн. Запрошуємо геологів з рудних і нерудних корисних копалин, нафти і газу».
Випускників з економічною освітою та юристів-міжнародників Держгеонадра запрошують для супроводження угод про розподіл продукції у сфері нафти та газу та в перспективі – для нових угод щодо твердих корисних копалин: «Цей напрям передбачає, серед іншого, цікаву роботу з міжнародними інвесторами, тому знання англійської мови буде додатковою перевагою. Такий цінний досвід буде необхідний у майбутньому як на державній службі, так і в бізнесі».
Оскільки Держгеонадра впровадили низки цифрових продуктів – потребують також фахівців, які вміють працювати з великими базами даних, цифровими інструментами: «Шукаємо спеціалістів, які зможуть долучитися до підтримки кібербезпеки, мають креативний підхід до подальшої цифровізації та систематизації процесів у Держгеонадрах, а також на її підпорядкованих підприємствах, як, наприклад, ДНВП «Геоінформ України». Працівники будуть спілкуватися з міжнародними колегами щодо обміну знаннями та досвідом і задіяні в спільних проєктах зі створення інтерактивних даних для Державного геологічного порталу».
Також зазначається, що Держгеонадра зацікавлені, щоб студенти ще під час навчання проходили практику та стажування, адже молоді фахівці можуть стати рушійною силою розвитку та конкурентоспроможності геологічної галузі України.
Перелік вакантних посад у Державній службі геології та надр України:
- Головний спеціаліст відділу правової роботи Департаменту правового забезпечення.
- Головний спеціаліст відділу представництва інтересів Держгеонадр в судових органах Департаменту правового забезпечення.
- Головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами Департаменту правового забезпечення.
- Головний спеціаліст відділу планово-економічної роботи та роботи з державними підприємствами Департаменту бухгалтерського обліку, звітності, забезпечення діяльності та управління майном.
- Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення та управління майном Департаменту бухгалтерського обліку, звітності, забезпечення діяльності та управління майном.
- Головний спеціаліст відділу геологічних та геофізичних досліджень, рудних, нерудних корисних копалин та нафти і газу Управління геології.
- Головний спеціаліст Сектору по роботі з персоналом та державними підприємствами.
- Завідувач сектору Сектор з питань цифрового розвитку, цифровізації та супроводження ІТ систем.
- Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції.
Охочим подати резюме для зайняття вакантної посади чи заяву для проходження стажування – в Державній службі геології та надр України рекомендують попередньо ознайомитися з Результатами роботи Служби за 2024 рік і планами на 2025 рік.
Про рівень оплати праці для оголошених вакансій – не повідомляється.
На правах реклами

КУПУЙ СПЕЦДОЗВОЛИ НА КОРИСТУВАННЯ НАДРАМИ ТУТ