Укрнафта проводить масштабні сейсмічні 3D-дослідження

Укрнафта проводить масштабні сейсмічні 3D-дослідження
Фото: Укрнафта

Площа досліджень на Заході складає 77 квадратних кілометрів. Там задіяне сучасне технологічне обладнання – бездротова система – майже 19 тисяч датчиків-акселерометрів, що працюють одночасно. На Сході за допомогою кабельної системи реєстрації даних, яка включає 6 тисяч геофонів (одночасно працюють 4320 датчиків), досліджуються 98 квадратних кілометрів. Повідомляють в Укрнафті*.

Оскільки обидві ділянки мають складні поверхневі умови – гори на Заході та заболоченість, ліси і річки на Сході – для мінімізації втрат первинної інформації та досягнення максимально можливих результатів використовується комбінація різних типів джерел, вібраційних та вибухових.

На 2024 рік сейсмічні дослідження на Заході заплановані в об’ємі 200 квадратних кілометрів на декількох ліцензійних ділянках. У східному регіоні заплановані 3D-дослідження на трьох родовищах, загальною технологічною площею близько 120 квадратних кілометрів. Таким чином, спеціалісти «Укрнафти» зможуть створити максимально точні геологічні моделі об’єктів та успішно бурити нові свердловини, щоб збільшувати видобуток.

Раніше ми повідомляли, що Укрнафта отримала більше 20 млн грн дивідендів від міноритарної діяльності. 

В 2023 р. ПАТ «Укрнафта» приростила 330 тисяч тонн нафти та конденсату і 618 млн кубометрів газу загальних запасів за рахунок розширення меж двох існуючих спецдозволів. В грудні 2023 р. Укрнафта на вторинному ринку купила спецдозвіл на нафтогазоконденсатну ділянку в Сумській області.

На правах реклами

КУПУЙ СПЕЦДОЗВОЛИ НА КОРИСТУВАННЯ НАДРАМИ ТУТ

*В розділах Говорять компанії , Говорять асоціації , Надра інших деякі публікації/новини/прес-релізи компаній-надрокористувачів, асоціацій у сфері надрокористування та інших медіа можуть відтворюватися дослівно. В разі передруку редакція не здійснює додаткову перевірку викладеного, покладаючись на першоджерела.