Group DF: Ми віримо у відновлення попиту на докризовий рівень і готуємося до майбутнього

Group DF: Ми віримо у відновлення попиту на докризовий рівень і готуємося до майбутнього

Навіщо переможцю сьогоднішніх торгів спецдозвіл за 50,1 млн грн?

Керівник титанового бізнесу Group DF (очільник товариств “Валки-Ільменіт” і “Межирічинський ГЗК”) Сергій Косенко дав NADRA.info ексклюзивний коментар щодо результатів аукціону з продажу споцдозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку титанових руд на Селищанській ділянці в Житомирській області:

“Переможець аукціону Prozorro – “Межиріченський ГЗК” – входить в титановий бізнес Group DF. Титановий бізнес групи – це системно побудований бізнес, з чітко прописаною стратегією на найближчі 10 років. Купівля ліцензії на геологічне вивчення Селищанської ділянки абсолютно логічно вписується в наші плани, в нашу бізнес-стратегію. Вона спрямована на створення нових виробництв у Житомирській і Дніпропетровській областях.

Ми чітко розуміємо, що робити з цією ділянкою, і здатні в майбутньому реалізувати новий інвестиційний проект. Наш акціонер вірить в Україну і продовжує вкладати ресурси в Україні. В рамках Групи, буде синергія з уже існуючими ГЗК в Житомирській області. Реалізація цього інвестиційного проекту нам вигідна і зручна, зважаючи на існуючу інфраструктуру і найголовніше – вже побудовану діючу збагачувальну фабрику.

В даному випадку мова може піти про один з найбільших інвестиційних проектів регіону в майбутньому. Реалізація масштабного інвестиційного проекту – дуже вигідна регіону, тому що це точно приведете до зростання показників промислового виробництва області, податкових надходжень і найголовніше – до створення нових робочих місць.

Ще одна причина, чому ми купуємо цю ліцензію: ми віримо у відновлення попиту на титанову продукцію на докризовий рівень з середини 2022 року. Зараз, коли на глобальному ринку йде значне просідання, завдання бізнесів підготуватися до зростання в майбутньому. Купивши права на геологічне вивчення на цій ділянці, ми і готуємося до майбутнього. Разом з розпочатою програмою модернізації на наших існуючих ГЗК, цей крок з купівлі ліцензії – вкрай важливий для всього бізнесу Групи”.

 

Читайте також: Андрій Бродський: “Черга з бажаючих купити ОГХК – блеф!”

Читайте також: Хто номінував, той і переміг. Спецдозвіл на граніт розіграли з мінімальним торгом

Читайте також: Мовчання санкційних надр. Про що (і про кого) не кажуть в РНБО і Держгеонадр?

Читайте також: В ДПС висловили 6 критичних зауважень до 4187д – джерело

Читайте також: Володимир Семенюк: Smart Energy розглядає можливість експансії на захід України