Автостраді дозволили купити Бехівський гранітний кар’єр

Автостраді дозволили купити Бехівський гранітний кар’єр
Бехівський гранітний кар’єр, родовище гранодіориту "Бехівське"

Угоду планують закрити до кінця травня

Антимонопольний комітет України дозволив ТОВ “Автострада трейд груп” (м. Вінниця, Україна) придбати частку в статутному капіталі ТОВ “Бехівський гранітний кар’єр” (с. Бехи, Коростенський район, Житомирська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління  товариства. Відповідне рішення ухвалено  на засіданні Комітету 13.05.2021, йдеться у повідомленні на офіційному сайті АМКУ.

Як ми вже писали, про намір купити 100% капіталу ТОВ “Бехівський гранітний кар’єр” в телефонному коментарі NADRA.info заявив засновник групи компаній “Автострада” Максим Шкіль:

Автострада купує 100% Бехівського гранітного кар’єру. Угоду буде закрито після відповідного дозволу АМКУ. Наша група компаній системно працює на ринку будівництва автомобільних доріг, і тепер матиме власну сировинну базу”

Ціна угоди залишилася неназваною: “Ціна – комерційна таємниця”, – заявив Максим Шкіль.

В дописі на сторінці Facebook 14.05.2021 Максим Шкіль заявив, сторони планують закрити угоду до кінця травня. І відзначив, що “кар’єр має європейську сертифікацію, що дозволяє реалізовувати продукцію не лише в Україні, а й у країни Балтії та Європи”.

Довідково: станом на 13.05.2021 засновниками ТОВ “Бехівський гранітний кар’єр” є Командитне товариство “Цахаріас Інтернейшнл Проджектс” (72,67%) і Командитне Товариство “Манмар Уніпессоал Лда Та Командіта” (27,33%) – обидва зареєстровані в Португалії. Кінцевими бенефіціарами ТОВ “Бехівський гранітний кар’єр” значаться Цахаріас Вальтер і Мартін Манфред Еріх з Німеччини (дані YouControl).

Шкіль Максим Вікторович є власником 100% капіталу ТОВ “Автострада трейд груп” через київське ТОВ “МС Капітал” (дані YouControl).

ТОВ “Бехівський гранітний кар’єр” володіє спецдозволом №2846 на видобування гранодіориту родовища “Бехівське” (до 2032 р.) (дані ДНВП “Геоінформ України”).

Роботи на залізничному під’їзному шляху Бехівського гранітного кар’єру

Довідково за даними сайту компанії: Бехівський гранітний кар’єр запустив виробництво і вийшов на ринок у 2006 році. Потужності розташовані у селі Бехи Коростенського району Житомирської області. Загальна площа родовища становить 52 га, а запас корисних копалин оцінюється у 20 мільйонім м³. За добу команда наших професіоналів реалізує 10 500 тонн продукції, що дозволяє видобути на місяць понад 200 тисяч тонн високоякісної сировини. В результаті, річний видобуток сягає 2,5 мільйонів тонн. Такий обсяг виробництва забезпечує балансові запаси підприємства обсягом 30 мільйонів м³. На сьогодні для задоволення потреб клієнтів працюють сучасний стаціонарний завод “Metso”, мобільний дробильний комплекс “Kleemann”, залізнична навантажувально-розвантажувальна станція, два власні залізничні під’їзні шляхи, ремонтний цех оснащений новітнім обладнанням, власний парк техніки виробництва CAT.

 

12.05.2021 видання MINTRANS опублікувало інтерв’ю Максима Шкіля, в якому він заявив: “Автострада”… має повний замкнутий цикл власного виробництва: від щебеневої продукції, мінерального порошку, бітумної емульсії, модифікації бітуму до різнопланових механізмів”.

В дописі від 11.05.2021 на свій сторінці у Facebook Максим Шкіль повідомив: “Група Компаній “Автострада” отримала новий виклик: перемога у тендері на трасу Р-08, що на Вінниччині. Р-08 — частина єдиного маршруту, що з’єднує Київ та Кишинів. Ми готові відновити 97% траси, а це 116 км, якісно й у рекордні терміни – до Дня Незалежності. Вінниччина — наш базовий регіон, де сконцентровано три асфальтобетонні заводи, виробничі бази, великий парк техніки”.

07.05.2021 Максим Шкіль заявив, що залишає пост віце-президента Національної асоціації дорожників України (НАДУ). Але продовжить “ініційовувати реформування дорожньо-будівельної галузі”. “Сконцентрую свої сили на посаді голови Комітету з розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України. Зроблю все можливе задля оновлення дорожньої сфери,  створення чесних, відкритих європейських умов роботи для усіх учасників ринку”, – йшлось в заяві.  Своє рішення про вихід з НАДУ, Максим Шкіль прокоментував так: “Серед інших, асоціацію засновував для впровадження реформ, відстоювання та представлення інтересів українських дорожньо-будівельних компаній. Але, на жаль, НАДУ не стала драйвером змін галузі”.


Cторінка “Кар’єри України” в Instagram: https://www.instagram.com/ukrainianquarries/

Cторінка “Кар’єри України” у Facebook: https://www.facebook.com/ukrquarries 

“Кар’єри України” в Telegram: https://t.me/ukrquarries

Долучайтеся до групи “Кар’єри України” у Facebook: https://www.facebook.com/groups/258017951909456

А якщо шукаєте роботу в кар’єрі, чи навпаки – працівників у Ваш кар’єр, запрошуємо в групу “Кар’єра в кар’єрі – Mining Career in Ukraine”: https://www.facebook.com/groups/710280669565979

 

На фото – кар’єр ТОВ “Бехівський гранітний кар’єр”, родовище гранодіориту “Бехівське”