Департамент охорони навколишнього середовища АМКР очолила Людмила Руднєва

Департамент охорони навколишнього середовища АМКР очолила Людмила Руднєва
Людмила Руднєва. Джерело фото: АрселорМіттал Кривий Ріг

Новини компаній

Людмила Руднєва призначена на посаду директорки департаменту охорони навколишнього середовища «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР). На цій посаді Людмила відповідатиме за реалізацію екологічної стратегії компанії, координацію природоохоронної діяльності підприємства та взаємодію з еко-спільнотою. Людмила Руднєва підпорядковуватиметься директору департаменту з охорони праці, промислової безпеки та екології «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жанбеку Єсмаханову. Повідомляють у компанії у середу, 10.05.2023.

Ольга Семків, яка раніше обіймала цю посаду, буде продовжувати свою діяльність як директорка проекту зі сталого розвитку «АрселорМіттал Кривий Ріг» та підпорядковуватиметься генеральному директору Мауро Лонгобардо. Ольга Семків відповідатиме за координацію виконання підприємством європейських вимог у сфері сталого розвитку, в тому числі за формування та реалізацію ESG стратегії (Environmental, Social, Governance), взаємодію із зацікавленими сторонами, організацію та функціонування механізму моніторингу та ESG звітності.

До призначення на нову посаду Людмила Руднєва працювала начальником управління з нормативно-правового забезпечення в департаменті з охорони праці та промислової безпеки «АрселорМіттал Кривий Ріг». Вона відповідала за здійснення оцінки впливу на довкілля для об’єктів нового будівництва та реконструкції. В цілому, Людмила понад 17 років працює у сфері охорони навколишнього середовища, зокрема, як головний інженер з охорони навколишнього середовища в компанії «HeidelbergCement Ukraine», начальник відділу екології Дніпровського металургійного заводу. Вона  активно сприяла реалізації проектів спрямованих на зменшення впливу на навколишнє середовище та скорочення викидів парникових газів у рамках Кіотського протоколу, розбудовувала систему екологічного менеджменту.

У 2001 році Людмила Руднєва закінчила Криворізький технічний університет з дипломом інженера-еколога за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Довідково:

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» володіє такими дійсними спецдозволами на користування надрами (дані YouControl і Публічного аудиту надрокористування):

  • 4451 – родовище – рудник ім.Кірова: руди заліза, руди заліза багаті (видобування);
  • 4482 – родовище Новокриворізьке: руда кварцит магнетитова, руда кварцит окислена (видобування);
  • 4483 – родовище Валявкинське: кварцити залізисті магнетитові, руда кварцит окислена (видобування);
  • 4494 – родовище Лазурненське: води підземні питні і технічні (видобування);

Власником 95,12% акцій товариства є ArcelorMittal Duisburg Beteiligungsgeselschaft mbH (Німеччина). Керівник – Мауро Лонгобардо.

В жовтні 2022 р. повідомлялося, що АрселорМіттал Кривий Ріг відновлює роботу гірничого департаменту.