Ціна на бурштинову ділянку впала удев’ятеро!
В середу, 21.04.2021 в електронній системі ДП “Прозорро.Продажі” відбулися лише 2 аукціони з продажу спецдозволів на користування надрами з 7-ми запланованих.
АТ “Укргазвидобування” запропонувало трохи більше 120,7 млн грн за спецдозвіл на видобування природного газу родовища Юліївське (Харківська обл.). Ціна стартувала з 58,7 млн грн, але торгу як такого не було – переможна ставка Укргазвидобування є початковою ставкою компанії. На другому місці – ТОВ “Аукціонно-консалтинговий центр” зі ставкою 58,7 млн грн.
Результат цього аукціону вже прокоментував голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах: “Об’єкт добре розвіданий, на ньому обліковані запаси природного газу й конденсату. На сусідньому родовищі споруджена установка комплексної підготовки газу та конденсату, побудована та введена в експлуатацію установка з вилучення пропан-бутану. Ці чинники вплинули на прийняття інвестиційного рішення”, – цитують очільника на офіційній сторінці Служби у мережі Facebook.
Якщо ціна на газовий спецдозвіл зросла більше, ніж удвічі, то ціна на бурштиновий – впала удев’ятеро.
ТОВ “Вертеп” стало єдиним учасником “голландського” аукціону з продажу спецдозволу на ділянку “Нечаївська” (бурштин, Рівненська обл.). Під час торгів ціна впала зі стартової 334 560 грн до 36 800 грн.
Довідково: ТОВ “Вертеп” було створено 16.04.2021, тобто, менше, ніж за тиждень до торгів. Компанія має статутний капітал 45 000 грн, зареєстрована у Львові. Засновниця і керівниця – Людмила Курач з Рівного.
Не знайшлося охочих купити спецдозволи на ділянку “Катеринівка” (бурштин), східну ділянку Миколаївського родовища (глина), Східно-Космацьку площу (нафта, газ, конденсат), Лючківсько-Березівську площу (нафта, газ, конденсат), Щербаківсько-Шкурупіївську площу (нафта, газ, конденсат).
Нагадаємо, на 22.04.2021 заплановано повторні торги такими спецдозволами:
- Каолін лужний. Ділянка “Орепи“ (Житомирська обл.), геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ каоліну лужного, 5 років.
- Підземні питні води. Ділянка розширеного Черніївського водозабору (Івано-Франківська обл.), видобування підземних питних вод, 20 років.
- Каолін первинний та пісок. Павлівське родовище (Дніпропетровська обл.), видобування каоліну первинного та піску, 20 років.
- Підземні мінеральні води. Ділянка надр «Розгірче» (Львівська обл.) геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ підземних мінеральних вод, 5 років.
Читайте також: Виробник вапна в Івано-Франківській області отримає “інвестиційну няню”
Читайте також: Піщана справа: кому в ОГП нарахували збитків на понад півмільярда гривень?
Читайте також: Скільки охочих купити ОГХК нарахували у Фонді держмайна?
Читайте також: Хто отримав спецдозволи на користування надрами у березні 2021 р.?
Читайте також: Геоінформ готує до запуску Національний геологічний портал
Фото новини – асоціативне. Джерело: https://cutt.ly/Gjbdex8