Томаш Фіала зайшов у надра – на 5 спецдозволів одразу

Томаш Фіала зайшов у надра – на 5 спецдозволів одразу
Генеральний директор та засновник інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала. Джерело фото: Dragon Capital

Група Dragon Capital придбала три компанії, які володіють п’ятьма спецдозволами на видобування мінеральних вод

Dragon Capital завершила угоду з придбання 100% акцій групи компаній “Аква-Еко”, яка здійснює видобування, виробництво та реалізацію мінеральних природних вод під ТМ “Трускавецька”, у міжнародної групи компаній IDS Borjomi International, одного із найбільших гравців на ринку мінеральних і питних вод. Повідомляє NADRA.info із посиланням на реліз групи.

02.09.2021 було закрито угоди з придбання ПІІ ТОВ “Аква-Еко”, ТОВ “Акваріус” і приватної торгово-виробничої фірми “Анна-Г” (ПТВФ “Анна-Г”). Як поточнили NADRA.info в Dragon Capital, ці три компанії є першими в портфелі групи, які володіють спецдозволами на видобування корисних копалин. 

“Глобальний тренд зміни настроїв споживачів у бік здорового способу життя у тандемі з багаторазово меншим споживанням мінеральної води на душу населення в Україні у порівнянні з іншими країнами Східної Європи дає підґрунтя стверджувати про великий потенціал розвитку сектору мінеральних вод України, — коментує Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital. — Відома з 1827 року “Трускавецька” є однією з найбільш впізнаваних та популярних мінеральних вод України завдяки своєму мінеральному складу та унікальним смаковим характеристикам”.

“Придбання виробника мінеральних вод є лише першим кроком нашої інвестиційної стратегії. Найближчим часом буде затверджена масштабна програма з розширення та модернізації виробничих потужностей підприємства, а також буде вибудувана потужна дистрибуційна функція, що має суттєво зміцнити позиції “Трускавецької” на ринку мінеральних вод України!”, — зазначив Євген Баранов, керуючий директор з прямих інвестицій Dragon Capital.

Мінеральна вода “Трускавецька” видобувається із свердловин ландшафтного заповідника відомого курорту Трускавець, відкритого ще у 1827 році у самому серці Карпат. Ця природна мінеральна столова вода відноситься до категорії гідрокарбонатних вод складного катіонного складу. Вода має приємний м’який смак і низьку природну мінералізацію до 0,9 г/л, що дозволяє вживати її без обмежень.

ПІІ ТОВ “Аква-Еко” засновано в 1996 р.. Статутний капітал 8 085 049,56 грн. За даними ДНВП “Геоінформ України”, ПІІ ТОВ “Аква-Еко” володіє трьома дійсними спецдозволами на видобування мінеральних вод: №3432 – родовище Яружно-Помірецьке, №4283 – родовище Яружно-Помірецьке 1, №4901 – родовище “Помірки”.

ТОВ “Акваріус” засновано в 1997 р.. Статутний капітал 278 000 грн. За даними ДНВП “Геоінформ України”, ТОВ “Акваріус” володіє дійсним спецдозволом №3398 на видобування мінеральних вод родовища Північно-Помірецьке. 

ПТВФ “Анна-Г” заснована в 1992 р.. Статутний капітал 10 000 грн. За даними ДНВП “Геоінформ України”, ПТВФ “Анна-Г” володіє дійсним спецдозволом №3007 на видобування мінеральних вод родовища Мражницьке.

Місто реєстрації всіх трьох компаній – Трускавець. 100% капіталу компаній належить ФРОЛОВІА ЛІМІТЕД (Кіпр). Кінцевий бенефіціарний власник – Томаш Фіала. Керівник – Супруненко Валерій (дані YouControl). 

За даними Dragon Capital, ПІІ ТОВ “Аква-Еко” (Трускавецький завод мінеральних вод) — підприємство, яке займається розливом мінеральних столових вод: ТМ “Трускавецька Аква-Еко”, “Трускавецька Кришталева” та “Трускавецька Заповідна”. Виробничі потужності розташовані у Трускавці.

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Компанія має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів та постачальників послуг в Україні, а також в знакові проекти житлової і комерційної нерухомості.

Сайт групи https://dragon-capital.com/ua/

 

Читайте також: VODA UA: напоїти Верховну Раду, Генеральну прокуратуру і Близький Схід

Читайте також: Кому потрібна ОГХК? Ексклюзивні дані і коментарі потенційних покупців

Читайте також: Судові битви за стратегічні надра України. Чому турки досі не зайшли на потужне родовище графіту?

Читайте також: Чиї кар’єри? Поліція шукає, хто видобуває глину поблизу траси Н-31 на Полтавщині

Читайте також: Чиї кар’єри-2: Потужна дорожня компанія без дозволу возила глину на Велике Будівництво?