Дмитро Кащук очолить Комітет надрокористування ЕВА у 2024 році
![Дмитро Кащук очолить Комітет надрокористування ЕВА у 2024 році](https://nadra.info/wp-content/uploads/2024/01/Дмитро-Кащук-Комітет-надрокористування-Європейської-Бізнес-Асоціації-_-Mining-Day-EBA.jpeg)
Голос галузі
Наприкінці 2023 року були оголошені результати виборів на посаду Голови комітету надрокористування Європейської Бізнес Асоціації. Цьогоріч учасники Комітету одноголосно підтримали продовження повноважень Голови Комітету за Дмитром Кащуком, директором з розвитку бізнесу компанії «Геологічна інвестиційна група». Повідомляють в Європейській Бізнес Асоціації.
«Дмитро – спеціаліст у сфері надрокористування понад 13 років. Голова Державної служби геології та надр України у 2014 – 2015 роках. Брав участь у розробці законів щодо геологічного вивчення та використання надр. Учасник міжнародних профільних заходів у сфері надрокористування: Mines and Money у Лондоні, Mining World Congress 2023, Всесвітній економічний форум у Давосі, Raw Materials Week у Брюсселі, Web Summit 2022 у Лісабоні тощо», – йдеться в релізі.
Нагадаємо, Комітет надрокористування був створений у 2022 році з метою об’єднання надрокористувачів, формування якісного діалогу між усіма надрокористувачами та органами державної влади, обміну інформацією та захисту інтересів прозорого бізнесу.
Комітет об’єднує компанії, що здійснюють видобування корисних копалин, є професійними радниками у сфері користування надр та мають спільне бачення щодо перетворення галузі на інвестиційно привабливу галузь економіки України:
- Геологічна інвестиційна група
- Avellana Gold
- CRH
- Dyckerhoff Cement
- IDS Group
- Right Solution
- Інклюз-8
- Кривий Ріг Цемент
- Україна Капітал
- Укррічфлот
- Природні ресурси (Гео Альянс)
- Umgi (Юмджи Інвестментс)
- BGV Group Management
- Макком-Груп
- NEQSOL Holding
- Esan
- Укрлітійвидобування
- Юнекс
На своїй сторінці у Facebook Дмитро Кащук повідомив, що «нещодавно виявили своє бажання долучитися до Комітету ще 4 компанії, тому, впевнений, що зовсім скоро нас стане більше».
«Попереду багато роботи, тому нам необхідно зосередити ще більше зусиль у 2024 році, та:
- Підтримувати постійний конструктивний діалог з ключовими державними органами та посадовими особами, які мають вирішальний вплив на галузь надрокористування й діяльність надрокористувачів;
- Продовжити та підсилити роботу щодо залучення страхування від військових ризиків інвестицій у підприємства, що займаються видобутком корисних копалин від світових фінансових установ та Уряду України;
- Популяризувати інвестиції у галузь надрокористування України на міжнародних та вітчизняних профільних заходах;
- Постійно здійснювати дослідження стану та визначення потреб ринку, провести дослідження, в тому числі про стан ринку надрокористування, аналогічне до того, яке було здійснене у 2023 році», – написав очільник Комітету.
Також Дмитро Кащук анонсував проведення Mining Day Європейської Бізнес Асоціації у вересні 2024 року (перший День Надрокористування EBA відбувся 22.09.2023 за інформаційного партнерства NADRA.INFO).