Кабінет Міністрів призначив нового голову правління НАК “Нафтогаз України”

Кабінет Міністрів призначив нового голову правління НАК “Нафтогаз України”
Із 29.04.2021 Нафтогазом керуватиме Юрій Вітренко. Фото Віталія Щербенка (https://www.facebook.com/vitaliy.shcherbenko)

Роботу Наглядової ради і правління компанії визнано незадовільною

Повідомлення Департаменту комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковане на офіційному сайті Кабміну 28 квітня 2021 року о 15:43:

28 квітня Кабінет Міністрів України провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК “Нафтогаз України”.

Під час засідання розглянуто звіт про діяльність  державної компанії НАК “Нафтогаз України” у 2020 році.

Чистий консолідований збиток групи компаній “Нафтогаз” у 2020 році становив 19 млрд грн. При цьому у затвердженому Кабінетом Міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку. Відповідний фінансовий план був запропонований самим керівництвом НАК “Нафтогаз України” у грудні 2020 року. За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК “Нафтогаз України” у 2020 році визнано незадовільною.

Відповідно, з 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК “Нафтогаз України”, представників держави у наглядовій раді НАК “Нафтогаз України”, а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича.

Незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників.

Також прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренка Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія Нафтогаз України”.

Юрій Вітренко має багаторічний успішний досвід у сфері енергетики та у 2018 році обіймав посаду виконавчого директора НАК “Нафтогаз України”.

Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні.

Тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики було призначено заступника Міністра енергетики Бойко Юрія Миколайовича.

Оригінал повідомлення доступний за посиланням.

 

Читайте також: Кар’єру в Запоріжжі закидають незаконне видобування каменю на 1 млрд грн

Читайте також: Чому Ігор Мазепа передумав продавати бурштиновий бізнес?

Читайте також: Сергій Тігіпко встановив контроль над двома кар’єрами в 2020 р.

Читайте також: Коли приватизують торф’яні підприємства?

 

Автор фото Віталій Щербенко. Джерело: https://www.facebook.com/photo?fbid=2138101149650179&set=a.190249937768653