Smart Energy розпочала буріння нової свердловини на Харківщині

Smart Energy розпочала буріння нової свердловини на Харківщині

Новини компаній

16 листопада компанія “Укргазвидобуток”, що входить до групи компаній Smart Energy, розпочала буріння свердловини №29 на Островерхівському родовищі (Харківська обл.). Повідомляє NADRA.info із посиланням на реліз групи.

Буріння нової свердловини, проєктна глибина якої складає 4 650 м, заплановано закінчити в 2 кварталі 2022 року. В разі подальших успішних випробувань введення її в роботу очікується у 3 кварталі наступного року.

Свердловина №29 є розвідувальною. Вона націлена на розвідку покладів вуглеводнів візейського ярусу нижнього карбону та верхньої розущільненої частини кристалічного фундаменту, а також уточнення положення газоводяних контактів покладів серпуховського ярусу Островерхівського родовища.

Буріння здійснює “Укрбурсервіс” буровим верстатом NOV 2000 HP DC вантажопідйомністю 400 т.

В компанії нагадують, що наприкінці жовтня “Укргазвидобуток” успішно завершив капітальний ремонт свердловини №62 на Островерхівському родовищі. Водночас, у Полтавській області, група Smart Energy споруджує свердловину №31 на Свиридівському родовищі і №4 на Свистунківсько-Червонолуцькому родовищі. Також продовжуються випробування свердловини №29 Свиридівського газоконденсатного родовища. Всі три нові свердловини є розвідувальні та націлені на розвідку покладів вуглеводнів візейського ярусу.

Довідково

Група компаній Smart Energy входить до складу Смарт-Холдингу, реалізує проєкти з розвідки та промислової розробки родовищ вуглеводнів та належить до п’ятірки найбільших приватних газовидобувників України, за даними групи, сумарно видобуваючи понад 1 млн м3 газу на добу.

Нафтогазовий напрям Smart Energy представлений компанією “Укргазвидобуток” (Харківська область), а також публічною британською компанією Enwell Energy. У свою чергу, активи Enwell Energy працюють на Полтавщині – це Представництво “Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед” і “Аркона Газ-Енергія”, а також на Харківщині – компанія “Пром-Енерго Продукт”.

Кінцевим бенефіціаром групи є народний депутат Верховної  Ради України, бізнесмен Вадим Новинський.

Вадим Новинський також є власником компанії “Смарт Граніт”, яка видобуває граніти і гнейси на Передаточнинському родовищі в Запорізькій області, а також нещодавно перемогла на торгах з продажу спецдозволу на Андріївське родовище гранітів у Донецькій області.

Також компанії Новинського ТОВ “Віджи Фармінг” і ТОВ “Віджи Продакшн” є власниками спецдозволів на питні і технічні підземні води.

 

Читайте також: Центр “Сонячне ремесло” планує утричі збільшити видобуток бурштину до кінця 2021

Читайте також: Компанія з групи ONUR поповнила колекцію спецдозволів

Читайте також: SMART GRANIT збільшив видобуток і переробку гранітів на 67%

Читайте також: ДП “Українська геологічна компанія” змінила керівника

Читайте також: В АЕСУ спростовують закиди в наданні недостовірної інформації

 

Фото надано прес-службою Smart Energy