Повний текст законопроєкту 4187, направлений на підпис Володимиру Зеленському

Повний текст законопроєкту 4187, направлений на підпис Володимиру Зеленському
Фото: http://legalclinic.nlu.edu.ua/

Інформаційне агентство NADRA.INFO публікує копію повного тексту Законопроєкту №4187 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері користування надрами», надану в Комітеті з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України. Документ було схвалено в другому читанні на засіданні 01.12.2022, 06.12.2022 повернуто з підписом Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука і того ж дня відправлено на підпис Президенту України Володимиру Зеленському:

Законопроєкт №4187

Зображення 1 з 64

Завантажити текст законопроєкту можна за посиланням або на сторінці документу на сайті Верховної Ради України.

Ознайомитися з порівняльною таблицею до другого читання – тут.

Нагадаємо, напередодні розгляду у Верховній Раді, про підготовку та особливості законопроєкту читачам NADRA.INFO розповів Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

Ініціатором і співавтором законопроекту є народний депутат від Слуги Народу, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр Комітету з питань екологічної політики та природокористування Павло Якименко. У першому читанні Парламент підтримав законопроект 01.06.2021 з другої спроби (про першу спробу в лютому 2021 р. NADRA.INFO також писали, як і про критичні зауваження Державної податкової служби).

 

Зображення новини асоціативне