Ентоні Це допоможе УкрЛітійВидобуванню зі стратегією і планами розвитку Полохівського родовища

Ентоні Це допоможе УкрЛітійВидобуванню зі стратегією і планами розвитку Полохівського родовища
Операційний партнер Global Private Equity Group of Franklin Templeton - Ентоні Це (Anthony Tse)

Новини компаній

Укрлітійвидобування призначає Vertical Consulting Limited (VCL) радником по Полохівському проекту

 

У січні 2021 року Укрлітійвидобування призначила компанію VCL радником по проекту розробки Полохівського родовища та залучення міжнародних інвесторів. Повідомляє українська компанія в понеділок, 14.02.2022.

Штаб-квартира VCL знаходиться у Гонконгу. В рамках співпраці, проектом буде опікуватись Ентоні Це (Anthony Tse, на фото) – колишній керуючий директор і головний виконавчий директор компанії Galaxy Resources (п’ятий у світі за обсягом виробник літію) та члени його команди, що також раніше працювали в Galaxy. Маючи значний досвід експлуатації та розробки сподуменових та петалітових родовищ, Ентоні буде допомагати компанії Укрлітійвидобування зі стратегією, бізнес-планами та технічними планами розвитку Полохівського родовища.

VCL також підтримуватиме ініціативи української компанії щодо взаємодії із потенційними стратегічними інвесторами та клієнтами по всьому світу, використовуючи своє широке коло бізнесових контактів в літієвій галузі.

Ентоні Це має понад 27 років досвіду роботи в приватних і державних компаніях в таких галузях, як -технології та телекомунікації, природні ресурси та спеціальні хімічні речовини, а згодом — електромобілі та літієві акумулятори. Він переважно займав посади у топ-менеджменті, зосереджуючись на стратегії, M&A та корпоративних фінансах на міжнародному рівні – керуючи бізнесовими операціями на чотирьох континентах, охоплюючи Китай та регіони Азії, Австралію, Північну та Південну Америку.

Ентоні також є колишнім керуючим директором компанії Galaxy Resources (провідного світового виробника літію, що працює та розробляє проекти в Австралії, Канаді та Аргентині) – з великою клієнтською базою в Китаї, Японії та Кореї. Наразі він є директором ради Li-Cycle Corp. (NYSE: LICY), яка є найбільшою в Північній Америці компанією з переробки літієвих батарей, і Li-Metal (CSE: LIM), яка є розробником технологій літію та анодів літієвого металу для літієвих твердотільних батарей нового покоління. Він також є старшим радником компанії Sicona Battery Technologies (провідного розробника кремнієво-композитних матеріалів для анодових технологій літієвих акумуляторів наступного покоління).

Ентоні нещодавно був призначений операційним партнером Global Private Equity Group of Franklin Templeton (NYSE: BEN), міжнародної організації з управління активами, що працює в 165 країнах світу, з більш ніж 70-річним досвідом інвестицій та 1,55 трильйонів доларів США в активах під управлінням. Бізнесова мережа Ентоні включає низку міжнародних інвесторів у видобуток корисних копалин, зацікавлених у розширенні за кордоном, і його досвід матиме вирішальне значення для залучення спільноти інвесторів у літієвий сектор України.

 

Довідка NADRA.info:

ТОВ “Укрлітійвидобування” володіє єдиним в Україні дійсним спецдозволом на видобування руд літію (№6195, родовище Полохівське, Кіровоградська обл., дійсний до 2037 р.). В червні 2021 р. в капітал ТОВ “Укрлітійвидобування” увійшов відомий бізнесмен Ігор Кривецький. Від липня 2021 р. кінцевим бенефіціарним власником компанії в базі YouControl вказано Табалова Сергія. В жовтні 2021 р. учасники ТОВ “Укрлітійвидобування” збільшили статутний капітал з 10 000 до 297 510 000 грн.

 

Читайте також: Літієва УРП: потенційного інвестора зі США вивели в ефір

Читайте також: РНБО і Мінстратегпром проконтролюють УРП

Читайте також: Михайло Жернов: “Попри геополітичну кризу, австралійські інвестори розвиватимуть літієві проекти в Україні”

Читайте також: Перші торги спецдозволами у лютому: офіційні результати від Держгеонадр

Читайте також: Польські компанії хочуть долучитися до розробки українських вуглеводнів і кольорових металів

Читайте також: Вапнякова вистава одного актора. Спецдозвіл на цінну ділянку надр готуються віддати без аукціону?

 

Джерело фото: https://li-cycle.com/about/